AJAX Hub Kit

287.00

Uue põlvkonna juhtmevabad turvasüsteemid.

AJAX Hub Kit on mugav ja kasutajasõbralik valmislahendus, mis sisaldab endas nelja AJAX toodet. Komplektis sisaldub AJAX Hub, AJAX Motion, AJAX Door ja AJAX Space.

SmartHome AJAX komplekt sertifitseeritud EN 50131 Grade 2
AJAX koduvalve süsteemi on lihtne kasutada ja paigaldada. Kohe kui käivitate Ajax süsteemi, hakkate mobiiltelefonile kodu või kontori olukorra ja süsteemi oleku kohta teateid saama. Rakendus on tasuta saadaval iPhone ja Android nutitelefonidele.
Komplekt Ajax StarterKit sisaldab kõike, mis on vajalik ruumide kaitsmiseks. Tundlikud sensorid kontrollivad uksi ja tegevusi ruumides, samal ajal hoiab võimas Ajax Hub juhtpaneel neid ühenduses välismaailmaga.
Andurid on töövalmis niipea, kui te võtate need pakendist välja. Täpsed, samm-sammult juhiseid teevad seadme töövalmis seadmise lihtsaks, isegi siis, kui te pole sellega kunagi varem kokku puutunud.
AJAX Hub on koduvalve juhtplokk, mis ühendatakse GSM ja Ethernet võrku (LAN). Valvestamine või valvest mahavõtmine, uue anduri lisamine, seadmete programmeerimine või tundlikkuse reguleerimine – kõik see on teostatav vaid paari klikiga mobiili-, tahvli- või arvutirakenduses.
Täielik kaitse sissetungijate ja rikete vastu.
Suhtluskanalid on kõigi seadmetega kaitstud 128 bit AES krüpteerimisega, AJAX protokoll lubab töötada distantsilt kuni 2000 m (linnas 300 m).
Te ei soovi sellele ise reageerida? Usaldage kõik see turvaettevõttele – Ajax vastab kõikidele professionaalsetele nõuetele ja saab hõlpsasti ühendada turvaettevõtte valvepuldiga. Professionaalne monitooring turvaettevõtte poolt on vaid ühe kliki kaugusel. Süsteem töötab monitooringu keskustega ContactID (full) SurGard protokolliga, toetab ka AntiJaming funktsiooni, mis võimaldab saata kontrollkeskusele koheseid teavitusi, kui keegi üritab ühendust summutada.
Andurite patareide eluiga on kuni 7 aastat.
Võimalus juurde lisada kaameraid ja erinevat tüüpi nutikaid andureid.
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , ,
Värvus

Must, Valge

Kaubamärk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “AJAX Hub Kit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top